Carlos Santana gwiazdą Tauron Life Festival Oświęcim 2018!

Mistrz gitary, uznany za jednego z najlepszych gitarzystów wszech czasów wystąpi w Oświęcimiu 15 czerwca.  Fani dobrego rocka i muzyki, którą rządzą emocje, już teraz powinni zarezerwować sobie ten termin. W pierwszej kolejności szansę na kupno biletu mają członkowie fan klubu artysty. Od poniedziałku 15 stycznia będą w wolnej sprzedaży.Najbliższa, dziewiąta edycja Tauron Life Festival Oświęcim odbędzie się w dniach 14-16 czerwca.

TLFO201wSantana1

Występ Carlosa Santany w Oświęcimiu będzie jedynym polskim przystankiem na zaplanowanej na 2018 r. światowej trasie Divination Tour, a zarazem kolejnym kamieniem milowym w historii Tauron Life Festival Oświęcim. Na scenie organizowanego od 2010 r. festiwalu co roku pojawiają się wykonawcy ze światowej czołówki muzycznej, tacy jak Queen & Adam Lambert, Elton John, Sting, Peter Gabriel, Soundgarden, czy grupa Scorpions, uhonorowana statuetką Peacemakera, nagrodą wręczaną od 2017 r. artystom szczególnie przyczyniającym się do szerzenia pokojowych idei zbieżnych z przesłaniem TLFO.
Tauron Life Festival Oświęcim to nie tylko niezapomniane koncerty gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. To także kino wolnościowe, sztuki teatralne, widowiskowe murale projektowane przez światowej sławy artystów-grafików oraz działania edukacyjne prowadzone wraz z organizacjami, takimi jak UNICEF czy Polska Akcja Humanitarna. Ważnym punktem w festiwalowym programie są wydarzenia sportowe, w tym biegi uliczne z udziałem znanych osób ze świata sportu, kultury i sztuki.
Bilety na koncert Santany na TLFO od wczoraj są dostępne wyłącznie dla członków fan klubu artysty, za pośrednictwem strony www.santana.com. Od poniedziałku, 15 stycznia, trafią do otwartej sprzedaży na stronach www.lifefestival.pl i www.eventim.pl.
Województwo małopolskie wspiera Tauron Life Festival Oświęcim w ramach projektu Małopolska. Wszystko gra!

Źródło: www.malopolska.pl
(ski)