Wydrukuj tę stronę

„Żagle Warmii i Mazur”

Główną ideą inicjatywy jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług oraz projektów promocjnych w województwie warmińsko-mazurskim.

3224233a

Nagradzane jest również stosowanie dobrych praktyk zarówno wobec pracowników czy kontrahentów.
Wyróżnienia i statuetki zostały wręczone w kategoriach: „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss” (mikro przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, małe przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, średnie przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie) oraz „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” (produkt, produkt lokalny, usługa oraz nagroda publiczności).
Z kolei wyróżnienia w kategorii „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości” (za poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników) trafiły do przedstawicieli przedsiębiorstw, organizacji publicznych i edukacyjnych.
- Żagle Warmii i Mazur” to konkurs, w którym nagradzamy firmy wyróżniające się najlepszymi produktami i usługami, a także stosowaniem dobrych praktyk zarówno wobec pracowników, jak i kontrahentów – mówił podczas uroczystości marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. - Jest to dobra i ugruntowana forma promocji organizacji, produktów i usług najważniejszych z punktu widzenia rozwoju regionu. Wpisuje się znakomicie w strategię rozwoju społeczno-gospodarczego województwa, której hasło przewodnie brzmi: „Warmia i Mazury – regionem, w którym warto żyć”. Warto tu żyć, warto nas odwiedzać, a także warto u nas inwestować i prowadzić biznes.

Źródło: www.warmia.mazury.pl
(ski)

Czytany 124 razy

Artykuły powiązane