Nagroda dla samorządu Mazowsza podczas World Travel Show

Stoisko samorządu województwa mazowieckiego otrzymało nagrodę podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show. Uznano, że „Mazowsze serce Polski” jest najpiękniejszym stoiskiem targowym.

233455o

Nagrodę przyznali organizatorzy imprezy, która odbyła się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wyróżnienie odebrała zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki UMWM Izabela Stelmańska.
 Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. To jedyne w Polsce targi turystyczne, które otrzymały certyfikat UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. W tegorocznej IV edycji uczestniczyli touroperatorzy, kontrahenci i eksperci z branży turystycznej z całego świata. Impreza jest doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków. To świetna okazja dla wszystkich, którzy szukają nowych inspiracji do podróżowania.

Źródło: www.mazovia.pl
(ski)

Czytany 110 razy