Noworoczne spotkanie z dziennikarzami

Z przedstawicielami świętokrzyskich mediów spotkali się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach przewodniczący Sejmiku Andrzej Pruś, marszałek Andrzej Bętkowski oraz wicemarszałkowie Renata Janik i Marek Bogusławski.

543445o

- W wykonywaniu zadań bardzo nam Państwo pomagają. Dlatego również w roku bieżącym nie będziemy stronić od kontaktu z Wami, przeciwnie, pragniemy rozszerzyć tę współpracę, ponieważ z naszymi programami i pomysłami, które realizujemy dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego, chcemy docierać jak najszybciej i jak najszerzej – podkreślał marszałek Andrzej Bętkowski. – Dziękuję za to, że w roku 2019 byliście z nami i życzę, aby wszystkie zadania zaplanowane przez Wasze redakcje na rok 2020 udało się zrealizować. Niech ten rok dla Was i dla wspólnot w których działacie, dla naszego województwa i ojczyzny, będzie bardzo pomyślny – życzył żurnalistom Andrzej Bętkowski.
– Życzę państwu, aby nowy rok był rokiem w którym będziecie mogli przekazywać mieszkańcom regionu tylko dobre wiadomości, także te płynące z samorządu województwa świętokrzyskiego. Nasza w tym głowa, by było ich jak najwięcej. Dziękując za dobrą współpracę życzę, aby patron dziennikarzy święty Franciszek Salezy zawsze miał was w swojej opiece – zwrócił się do uczestników spotkania przewodniczący Sejmiku Andrzej Pruś.
Spotkanie ozdobiły występy Natalii Boruń oraz Kingi Cedro ze Studia Piosenki Wojewódzkiego Domu Kultury.

Źródło: www.swietokrzyskie.pro
(ski)

Czytany 70 razy