Komunikat po posiedzeniu Komisji ds. Żywności ZWRP

Tematem wiodącym posiedzenia były kwestie związane z organizacją Targów Smaki Regionów, które odbędą się w Poznaniu w dniach od soboty 29 września do poniedziałku 1 października 2018 r.

IMG 1834 d

Tegoroczne Targi Smaki Regionów zorganizowane zostaną w pawilonie 3A i odbywać się będą w tym samym terminie co targi Polagra Gastro/ Invest Hotel, Polagra Tech i Taropak, co jest zgodne z wcześniejszymi postulatami członków Komisji ds. Żywności ZWRP w tym zakresie.
Zdecydowano też, że uroczyste otwarcie Targów nastąpi w niedzielę 30 września o godz. 11.oo. Wtedy też nastąpi wręczenie Medali Targów.
Jak zwykle, także w tym roku organizatorzy Targów Smaki Regionów zadbali o bardzo urozmaicony i interesujący program dodatkowy dla zwiedzających. Będzie tu wiele atrakcji - od degustacji poczynając, poprzez pokazy kulinarne i spotkania z autorami książek kulinarnych aż po program dla dzieci.
Delegowano też Kazimierza Porębskiego, zastępcę dyrektora departamentu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego jako przedstawiciela Związku Województw RP do jury XI Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food

/wej