„Jagodowe Trendy 2020”

Etykiety

W obiektach Targów Lublin S.A., odbyła się XVI edycja konferencji „Jagodowe Trendy”, od lat cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem producentów i rolników związanych z branżą sadowniczą i produkcją owoców miękkich. O randze przedsięwzięcia świadczy objęcie go Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałka Województwa Lubelskiego. „Jagodowe Trendy” organizuje Związek Sadowników RP we współpracy z powiatem kraśnickim. W uroczystości otwarcia uczestniczył marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz wicemarszałek Michał Mulawa.

Czytaj więcej...
wtorek, 28 stycznia 2020 00:34

Gęstnieje sieć dziedzictwa kulinarnego

Decyzją zarządu województwa warmińsko-mazurskiego trzy kolejne podmioty uzyskały członkostwo w sieci „Dziedzictwo kulinarne Warmia Mazury Powiśle”.

Czytaj więcej...
piątek, 03 stycznia 2020 00:30

Małopolskie Jarmarki Bożonarodzeniowe

Etykiety

Gorlice, Miechów i Myślenice – to trzy małopolskie miejscowości, które gościły Małopolski Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie zabrakło regionalnych produktów, słodkich specjałów i przekąsek. Wśród odwiedzających znaleźli się m.in. marszałek Witold Kozłowski i wicemarszałek Łukasz Smółka. Tradycyjnie wyrabiane wędliny i sery, przetwory, apetyczne potrawy na ciepło i słodkie specjały – to tylko kilka spośród niezliczonych przysmaków, jakich można było spróbować na rynku w Gorlicach, Myślenicach i Miechowie.

Czytaj więcej...
wtorek, 24 grudnia 2019 00:52
Strona 1 z 74