Świętokrzyskie. Kolejny nabór na vouchery

Etykiety

Opracowanie strategii naprawczych, odbudowa pozycji na rynku, pomoc prawna – mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z regionu świętokrzyskiego otrzymają kolejne unijne wsparcie na walkę z ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19. Zarząd Województwa Świętokrzyskiego przyjął regulamin udzielania voucherów na specjalistyczne usługi doradcze dla przedsiębiorców.

Czytaj więcej...
czwartek, 24 wrzesień 2020 18:11

Zachodniopomorskie. Urząd Marszałkowski wdraża program monitorowania i prewencji epidemii

Pięć ośrodków medycznych na Pomorzu Zachodnim, a w nich 10 punktów konsultacyjno-diagnostycznych i 50 tys. osób w regionie poddanych badaniom na obecność przeciwciał w kierunku SARS-COV-2 oraz zakup dodatkowej specjalistycznej aparatury i środków ochrony indywidualnej dla kadry medycznej – to główne założenia Zachodniopomorskiego Programu Monitorowania i Prewencji Epidemii Koronawirusa. Z pakietu bezpłatnych badań będą mogli skorzystać mieszkańcy województwa w wieku produkcyjnym - kobiety w wieku od 18 do 59 lat oraz mężczyźni od 18 do 64 roku życia. Urząd Marszałkowski w pełni sfinansuje je ze środków Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...
czwartek, 24 wrzesień 2020 00:15

Małopolskie. Karetki dla szpitali

Etykiety

W poniedziałek, 21 września do małopolskich szpitali trafiło 10 nowoczesnych, w pełni wyposażonych karetek pogotowia, które zostały zakupione w ramach Pakietu Medycznego Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej. W sumie do regionu, zgodnie z planem, trafiło 50 nowych ambulansów. Ich zakup został sfinansowany z Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej...
środa, 23 wrzesień 2020 00:38
Strona 1 z 119